Alumínium állvány 2 db polccal ezüst, mretek 130 x 50 x 74 cm, alkalmas az összes típusú üvegházhoz.
Alumínium állvány 2 db polccal. Állvány méretei hossz 130 x szélesség 50 x magasság 74 cm. Összes típusú üvegházhoz alkalmas. Univerzális termék. Lapra szerelt kivitelben. Az állvány színe metál szürke (az alumínium színe).
| Tömeg | kg |
| Típusú kiegészítők | polcok egy állványok |
| Szín | ezüst |
| Külméret szélesség | 0,50m |
| Külméret hossza | 1,30m |
| Köbtartalom | L |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 0,74m |
| Teherbírás | kg |
Trenutno nema recenzija.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
acél állvány LANITPLAST 115x40 cm 2 db polccal ezüst GSD2 LG2640
27 233 Ft 36 311 Ft
Raktáron (50 kom)
