Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| összecsukható pad 180 cm LIFETIME 80305 LG1023 | |
|
|
|
| Nettó ár |
19 288 Ft
25 718 Ft |
| Bruttó ár |
24 496 Ft
32 662 Ft |
| Megtakarítás | 33% / 8 166 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Szín | fehér |
| Külméret hossza | 1,83m |
| Tömeg | 7kg |
| Külméret szélesség | 0,29m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Anyag | fém / műanyag |
| Kategória | szék |
| Külméret magasság | 0,42m |
| Krajina pôvodu | USA |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.