Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| gyermek piknik szett 83 cm LIFETIME 280094 LG1194 | |
|
|
|
| Nettó ár |
34 374 Ft
45 832 Ft |
| Bruttó ár |
43 655 Ft
58 207 Ft |
| Megtakarítás | 33% / 14 552 Ft |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Szín | fehér |
| Külméret hossza | 0,83m |
| Tömeg | 12kg |
| Külméret szélesség | 0,48m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Anyag | fém / műanyag |
| Kategória | asztal |
| Külméret magasság | 0,54m |
| Krajina pôvodu | USA |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.