Remove from comparison
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA SIRIUS PC 6 mm ezüst színű LG248 | |
|
|
|
| Price excl. VAT |
661 078 Ft
784 172 Ft |
| Price incl. VAT |
839 569 Ft
995 899 Ft |
| Save | 19% / 156 330 Ft |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 136kg |
| Szín | ezüst |
| Napfénytető | 4xdb |
| Beépített terület | 13m2 |
| Külméret szélesség | 3,83m |
| Külméret hossza | 3,83m |
| Külméret magasság | 2,54m |
| Ajtó | kétszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 1,22m |
| Ajtó magasság | 1,91m |
| Üvegezés rögzítés | acél kapcsok |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 6 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | Igen |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.