Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| kerti tároló doboz LANITPLAST S752 LG2397 | |
|
|
|
| Nettó ár |
100 424 Ft
157 898 Ft |
| Bruttó ár |
127 538 Ft
200 531 Ft |
| Megtakarítás | 57% / 72 993 Ft |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Köbtartalom | L |
| Külméret szélesség | 1,45m |
| Külméret mélység | 0,95m |
| Külméret magasság | 1,20m |
| Tömeg | 45kg |
| Anyag | fa 16 mm |
| Szín | fa |
| Krajina pôvodu | Belgium |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.