Dupla rotációs komposztáló, gyártó - LIFETIME, össztérfogat 380 liter.
Gyártó - LIFETIME Product, Inc., UTAH
Dupla dobos forgó komposztáló a könnyű komposztáláshoz az egész kertben. A komposztáló két barna hordó formájú, dupla falú, forgatható masszív horganyzott tartószerkezeten. A komposztálót egy dugóval lehet egy bizonyos helyzetben rögzíteni. Készletként szállítjuk – egyszerű összeszerelés.
Rövid leírás:
| Tömeg | 34kg |
| Szín | barna |
| Külméret szélesség | 1,65m |
| Külméret hossza | 0,78m |
| Köbtartalom | 380L |
| Gyártó | LIFETIME |
| Külméret magasság | 1,10m |
| Szerkezet anyaga | fém / műanyag |
| Termékkód | komposztálók |
| Krajina pôvodu | USA |
Jelenleg nincsenek értékelések.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Raktár | Kód | Raktárkészlet mennyiség |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG2455 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG2455 | 6 |
| Raktár Szlovákia | LG2455 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG2455 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG2455 | 0 |
| Kód | Elérhetőség | Ár |
|---|---|---|
| LG2455 | Raktáron | 154 900 Ft ÁFA-val |
| Raktár | Kód | Raktárkészlet mennyiség |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG2455 | 0 db |
| Raktár Pozsony | LG2455 | 6 db |
| Raktár Szlovákia | LG2455 | 0 db |
| Raktár Szlovákia 7 | LG2455 | 0 db |
| Raktár Szlovákia 8 | LG2455 | 0 db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.