Műanyag kerti ház, külső méretek sz 236 x h 130 x ma 194 cm, beépített terület 3 m2.
Elegáns és érdekes design műanyag ház VERDAL 85. A gyakorlatilag karbantartást nem igénylő kerti ház kerti szerszámok, kerékpárok, fűnyírók, medencetartozékok, fa stb. tárolására használható. Modern kialakításának és egyszerű összeszerelhetőségének köszönhetően ez a kerti ház egész évben praktikus és stílusos tárolóhelyet biztosít Önnek.
A kerti ház rendkívül tartós, 12 mm vastag, UV-szűrős, üreges polipropilénből készült, ami karbantartásmentes jellegének kulcsfontosságú eleme. Ez a műanyag nem sárgul vagy vetemedik a napon, így nem kell aggódnia a rendszeres festés miatt, mint a hagyományos faházaknál.
A VERDAL műanyag kerti házak telepítését az Ön jólétét szem előtt tartva terveztük. Az egyes részek könnyen behelyezhetők az összekötő H-profilba, és egy csavarral rögzíthetők.
A 75 x h 172 cm-es egyszárnyú bejárati ajtó praktikusságot és rugalmasságot kölcsönöz a háznak. A szellőzőrács optimális szellőzést és légáramlást biztosít a ház belsejében.
Rövid leírás:
A műanyag ház előnyei:
További információk:
Csomag mérete:
| Kategória | műanyag házak |
| Tömeg | 74kg |
| Szín | szürke |
| Külméret szélesség | 2,36m |
| Külméret hossza | 1,30m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Beépített terület | 3m2 |
| Külméret magasság | 1,94m |
| Ajtó | zsanérokon egyszárnyú |
| Ajtó szélesség | 0,75m |
| Ajtó magasság | 1,72m |
| Szerkezet anyaga | műanyag profilok |
| Ház fala vastagsága | 12mm |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Tető típusa | lapostető |
| Napfénytető | db |
| Fali ablak | 1db |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
