Remove from comparison
|
|
|---|---|
| bioklimatikus pergola LANITPLAST BASIC 3x2,5 m LG4288 | |
|
|
|
| Price excl. VAT |
417 954 Ft
430 880 Ft |
| Price incl. VAT |
530 801 Ft
547 217 Ft |
| Save | 3% / 16 416 Ft |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Kategória | bioklimatikus pergolák |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Beépített terület | 7,87m2 |
| Külméret szélesség | 3,04m |
| Külméret hossza | 2,59m |
| Külméret magasság | 2,20m |
| Szín | antracit |
| Szerkezet anyaga | alumínium |
| Tető anyag | lécek acél |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Tető felület | m2 |
| Tető típusa | lapos |
| Tetőhajtás | kézikönyv |
| LED világítás | nem |
| Tömeg | kg |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.