Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| bioklimatikus pergola LANITPLAST BASIC 3x3 m LG4292 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
455 023 Ft
473 982 Ft |
| Cena s DPH |
577 879 Ft
601 957 Ft |
| Ušetříte | 4% / 24 078 Ft |
| Dostupnost | Raktáron |
| Parametry | |
| Kategória | bioklimatikus pergolák |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Beépített terület | 9,24m2 |
| Külméret szélesség | 3,04m |
| Külméret hossza | 3,04m |
| Külméret magasság | 2,20m |
| Szín | antracit |
| Szerkezet anyaga | alumínium |
| Tető anyag | lécek acél |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Tető felület | m2 |
| Tető típusa | lapos |
| Tetőhajtás | kézikönyv |
| LED világítás | nem |
| Tömeg | kg |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.