Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| pergola egy rózsán LANITPLAST S7011 LG2406 | |
|
|
|
| Nettó ár | 71 119 Ft |
| Bruttó ár | 90 321 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Kategória | kerti pergola |
| Beépített terület | 0,68m2 |
| Külméret szélesség | 1,30m |
| Külméret hossza | 0,52m |
| Külméret magasság | 2,21m |
| Szín | fa színe |
| Szerkezet anyaga | fa |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Tető felület | m2 |
| Tömeg | 20kg |
| Krajina pôvodu | Belgium |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.