Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| kerti pavilon LANITPLAST 43 antracit + bronz PC LG2469 | |
|
|
|
| Nettó ár |
250 717 Ft
258 470 Ft |
| Bruttó ár |
318 410 Ft
328 257 Ft |
| Megtakarítás | 3% / 9 847 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | kerti pavilonok |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Beépített terület | 11,79m2 |
| Külméret szélesség | 2,97m |
| Külméret hossza | 3,97m |
| Külméret magasság | 2,56m |
| Szín | antracit |
| Szerkezet anyaga | alumínium |
| Tető anyag | polikarbonát 6 mm bronz |
| Tömeg | 70kg |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Tető felület | m2 |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.