Alumínium üvegház, sz 1,93 x h 3,21 m, ezüst színű, 2x tetősz. ablak, polikarbonát 4 mm, horganyzott alap, terület 6,20 m2.
Gyártó - VITAVIA GARDEN - Nagy-Britannia
A TARGET sorozat üvegházai a PREMIUM kategóriába tartoznak. Ez egy márkás üvegház a neves, brit VITAVIA GARDEN LTD gyártótól. Az üvegház eloxált alumínium profilokból készült, az üvegezés hőszigetelő, 4 mm vastagságú, kétfalú kamrás polikarbonát lemezekből áll. A polikarbonát üvegezés az alumínium H-profilokba van beillesztve a kerület mentén, kivéve a szélső mezőket és az elülső részt, ahol az üvegezés szilárd polikarbonát szegéllyel van rögzítve. Ez egy nagyon magas minőségű megoldás, amely jelentősen növelte az üvegház teljes szilárdságát és stabilitását a széllel és a hóterheléssel szemben.
Polikarbonát - prémium brit duplafalú 4 mm-es polikarbonát erős UV szűrővel (így nem sárgul és nem válik rideggé a napon). Az üvegház maximális minőségének biztosítása érdekében építőanyagként kiváló minőségű polikarbonát MARLON (gyártó: Brett Martin Great Britain) üvegezést szállítunk, amely Csehországban, államilag akkreditált vizsgálólaboratóriumokban, igényes vizsgálatokon esett át. Ezenkívül rendelkezik a Prágai Állami Egészségügyi Intézet vizsgálati jegyzőkönyvével, amely megerősíti, hogy a polikarbonátból nem szabadulnak fel káros anyagok. Így zavartalanul termeszthet zöldségeket anélkül, hogy aggódna egészsége miatt. A LANIT PLAST üvegházaiban magától értetődő a 10 év szerződéses kiterjesztett garancia a polikarbonát jégeső miatti törhetetlenségére.
A csomag tartalma: egyszárnyú tolóajtó (nyílás mérete: sz 0,61 x ma 1,61 m), alumínium profilok, üvegezés, horganyzott acél alap, 2x db tetőszellőző ablak manuális nyitással, valamint minden szükséges rögzítő anyag. Az üvegházhoz számos extra kiegészítő vásárolható, például polcok, állványok, további tető- és oldalsó szellőzőablakok, automatikus nyitók ezekhez az ablakokhoz, ereszcsatorna készletek, hőmérők, páramérők.
Rövid leírás:
A polikarbonát üvegházak előnyei:
A házikerti üvegház fő előnyei:
Értesítés:
Méretei és a csomag súlya:
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 55kg |
| Szín | ezüst |
| Külméret szélesség | 1,93m |
| Külméret hossza | 3,21m |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| Beépített terület | 6,2m2 |
| Külméret magasság | 1,97m |
| Ajtó | egyszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 0,61m |
| Ajtó magasság | 1,61m |
| Üvegezés rögzítés | üvegezés az alumínium profilokba illesztve |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | a polikarbonátra 10 év garancia jégkár ellen |
| A csomag tartalmazza az alapot | igen |
| Krajina pôvodu | Nagy-Britannia és Észak-Írország Egyesült Királysága |
| Napfénytető | 2xdb |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
Zurzeit liegen keine Bewertungen vor.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Lager | Code | Anzahl der Einheiten auf Lager |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG1470 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG1470 | 17 |
| Raktár Szlovákia | LG1470 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG1470 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG1470 | 0 |
6 db földelőcsavar készlet (6x8, 6x10, 6x12, 4400 - 7500 modellek) LG1490
103 671 Ft
Raktáron (2 Stück)
acél állvány LANITPLAST 115x40 cm 2 db polccal ezüst GSD2 LG2640
27 233 Ft 36 311 Ft
Raktáron (50 Stück)
