Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| üvegház LANITPLAST KYKLOP2 3x4 m PC 4 mm LG4336 | |
|
|
|
| Nettó ár |
172 265 Ft
193 817 Ft |
| Bruttó ár |
218 776 Ft
246 147 Ft |
| Megtakarítás | 13% / 27 371 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | boltíves üvegház |
| Tömeg | 85kg |
| Tartóívek típusa (csak íves modelleknél) | horganyzott acélprofil |
| Szín | ezüst |
| Az üvegház íveinek távolsága | 1,00m |
| Belső ívtámaszok | igen |
| Napfénytető | db |
| Beépített terület | 12m2 |
| Külméret szélesség | 3,00m |
| Külméret hossza | 4,00m |
| Külméret magasság | 2,00m |
| Ajtó | zsanérokon egyszárnyú |
| Ajtó szélesség | 0,95m |
| Ajtó magasság | 1,86m |
| Szerkezet anyaga | acél üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégesőállóság esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | LANIT PLAST |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.