Remove from comparison
|
|
|---|---|
| játszóterek gyerekeknek KARIBU LOTTI 89351 LG1827 | |
|
|
|
| Price excl. VAT | 440 839 Ft |
| Price incl. VAT | 559 865 Ft |
| Save | – |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | játszóterek gyerekeknek |
| Gyermekek ajánlott kora | 3-12 éves korig |
| Szerkezet anyaga | fa |
| Szín | fa színű |
| Játék torony | igen |
| Baba hinta | igen |
| Kinek szánták a terméket | unisex |
| Beleértve a diát | igen |
| Impregnálás | nem |
| Beépített terület | 3,7m2 |
| Külméret hossza | 1,07m |
| Külméret magasság | 2,91m |
| Külméret szélesség | 1,07m |
| A tetőzsindely csomagok száma | 1 |
| A talajhorgonyok ajánlott száma | 8db |
| Tömeg | 158kg |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.