Ukloniti iz usporedbe
|
|
|---|---|
| univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI antracit / PLEXI LG2185 | |
|
|
|
| Cijena bez PDV-a |
95 280 Ft
114 796 Ft |
| Cena s DPH |
121 006 Ft
145 791 Ft |
| Štedite | 20% / 24 785 Ft |
| Dostupnosť | Raktáron |
| Parametri | |
| Kategória | Bejárati tető |
| Modell | UNI |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Oldalfalak |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 0,31m |
| Külméret mélység | 0,6m |
| Külméret magasság | 1,85m |
| Üvegezés szerkezet | átlátszó plexi 4 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 6kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.