Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bejárati tető LANITPLAST VIRGO 150/83,5 ezüst szín LG2815 | |
|
|
|
| Nettó ár |
107 206 Ft
129 164 Ft |
| Bruttó ár |
136 151 Ft
164 038 Ft |
| Megtakarítás | 20% / 27 887 Ft |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Kategória | bejárati tető |
| Modell | VIRGO |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Ívelttetők |
| Szín | ezüst |
| Külméret szélesség | 1,50m |
| Külméret mélység | 0,835m |
| Külméret magasság | 0,22m |
| Üvegezés szerkezet | kompozit anyag (átlátszatlan) |
| Szerkezet anyaga | alumínium |
| Tömeg | 8kg |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.