Alumínium állvány 2 db polccal ezüst, mretek 120 x 52 x 75 cm, alkalmas az összes típusú üvegházhoz.
Gyártó - VITAVIA GARDEN LTD – Egyesül Királyság
Alumínium állvány 2 db polccal. Állvány méretei hossz 120 x szélesség 52 x magasság 76 cm. Összes típusú üvegházhoz alkalmas. Univerzális termék. Lapra szerelt kivitelben. Az állvány színe metál szürke (az alumínium színe).
| Tömeg | kg |
| Típusú kiegészítők | polcok egy állványok |
| Szín | ezüst |
| Külméret szélesség | 0,52m |
| Külméret hossza | 1,20m |
| Köbtartalom | L |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| Külméret magasság | 0,76m |
| Krajina pôvodu | Nagy-Britannia és Észak-Írország Egyesült Királysága |
| Teherbírás | kg |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Nombre d'articles en stock |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG13 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG13 | 18 |
| Raktár Szlovákia | LG13 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG13 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG13 | 0 |
