Alumínium pergola, sz 3,92 x h 2,92 m, antracit színü, vászon behúzható tető, lakott terület 11,45 m2.
Kerti alumínium pergola, amelyben kellemes pihenési helyet talál az egyre gyakoribb forró nyári napokon. A behúzható textiltető megvédi Önt a kedvezőtlen időjárástól. Az egyszerű kábel mechanizmus mozgatja a ponyva könnyen és lehetővé teszi a tető részben vagy akár teljesen behúzva. Az építőiparban a pergola készült, tartós alumínium ötvözet, és bepermetezzük porfestett festék (komaxit), és így ellenáll a természetes klimatikus hatásoknak.
A pergolamodell nagy előnye, hogy egyszerű csomagként, egy dobozban szállítjuk. Mindenki könnyedén önállóan építhet pergolát a kertben, ahol és amikor akar. Ön nem annyira függ attól a bonyolult kereséstől, amely egy profi céget vagy egy kézművest keres, aki pergolát építene önnek. Az építkezés egy pergola viszonylag könnyű a do-it-yourselfer és lehet kezelni a két ember.
A pergola előnyei LANITPLAST SOLO:
Méretek:
Értesítés:
A csomag méretei:
| Kategória | kerti pergola |
| Tömeg | 39kg |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 3,92m |
| Külméret hossza | 2,92m |
| Beépített terület | 11,45m2 |
| Külméret magasság | 2,28m |
| Szerkezet anyaga | alumínium |
| Tető felület | m2 |
| Fal magasság | 2,07m |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
Jelenleg nincsenek értékelések.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Raktár | Kód | Raktárkészlet mennyiség |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG2080 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG2080 | 50 |
| Raktár Szlovákia | LG2080 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG2080 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG2080 | 0 |
oldalsó lamella képernyő 4,0 m LANITPLAST BASIC pergolához LG4295
283 011 Ft 291 764 Ft
Raktáron (41 db)
oldalsó hálós roló 5 m a LANITPLAST PREMIUM bioklimatikus pergolához LG4119
481 010 Ft 506 327 Ft
Raktáron (39 db)
alumínium bioklimatikus pergola LANITPLAST PREMIUM 5x3 m LG4090
1 119 017 Ft 1 216 323 Ft
Raktáron (4 db)
oldalsó hálós roló 4 m a LANITPLAST PREMIUM bioklimatikus pergolához LG4118
288 599 Ft 303 789 Ft
Raktáron (28 db)
alumínium bioklimatikus pergola LANITPLAST PREMIUM 3x3 m LG4088
746 011 Ft 810 882 Ft
Raktáron (25 db)
