Nagy piknik készlet, barna színű, h 183 cm x sz 145 cm x ma 74 cm, rendkívül tartós HDPE-ből készült.
Gyártó - Lifetime Products, Inc., Clearfield, Utah
Készlet, amely egy piknikasztalt és két padot tartalmaz. Acél tartóváz és rendkívül ellenálló, UV-stabilizált polietilén (HDPE) kombinációja. Időjárásállóság. A műanyag a napsütésben nem sárgul és nem törékeny.
Rövid leírás:
| Kategória | asztal |
| Tömeg | 37kg |
| Szín | színű |
| Külméret szélesség | 1,45m |
| Külméret hossza | 1,83m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Külméret magasság | 0,74m |
| Anyag | fém / műanyag |
| Krajina pôvodu | USA |
Trenutno še ni ocen.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Skladičše | Koda | Število mj na zalogi |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG1184 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG1184 | 50 |
| Raktár Szlovákia | LG1184 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG1184 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG1184 | 0 |
