Fém kerti ház, sz 452 / 232 x h 231 x ma 210 cm, szürke szín.
Német minőség a prémium német Karibu Holztechnik GmbH gyártótól.
Fedezze fel a tökéletességet kertjében a Callisto 2 fém kerti házainkkal. Ezek az elegáns házak ötvözik a funkcionalitást az időtlen dizájnnal, tökéletes egyensúlyt teremtve az esztétika és a praktikum között a kültéri terekben.
Porszórt trapézlemezből és robusztus horganyzott acél négyzetcsöves keretből készült kerti fészereink tartósságot és időjárás elleni védelmet nyújtanak. A gondosan felvitt porfestékkel ellátott trapézlemez nemcsak esztétikai megjelenést kölcsönöz, hanem tartósságot és megbízhatóságot is biztosít.
A horganyzott acél négyzetcső váz robusztus felépítése ellenáll a szélnek és az időjárásnak, míg a teljes hosszúságú mesterséges üveg fénycsík természetes belső megvilágítást és kellemes hangulatot teremt. A szállítás egy kiváló minőségű ereszcsatornát tartalmaz, amely hatékonyan vezeti el a vizet.
Öt év átrozsdásodás elleni garanciánkkal (lyuk keletkezése a fémlemezen) bátran fektethet be. A fém kerti házból abszolút biztonságot és hosszan tartó örömet garantálunk.
A kertes ház ezen változata egy 225 cm hosszú nyitott bővítményt tartalmaz.
Kertes ház CALLISTO 2:
Értesítés:
Csomagolás:
| Kategória | fém házak |
| Tömeg | 230kg |
| Szín | szürke |
| Külméret szélesség | 4,52m |
| Külméret hossza | 2,31m |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Beépített terület | 10,53m2 |
| Külméret magasság | 2,10m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ajtó szélesség | 1,44m |
| Ajtó magasság | 1,98m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott lemez 0,5 |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,5mm |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| A kertiház bővítése | 2,25m |
| Napfénytető | db |
| Fali ablak | db |
Trenutno nema recenzija.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
