AL bejárati előtető antracit, szélesség 1400 x mélység 800 mm, kamrás polikarbonát 4,5 mm.
Alumínium szerkezet, a előtető szélessége 1400 mm a mélysége 800 mm.
A LANITPLAST bejárati előtetők előnyei és haszna:
Méretek:
Általános jellemzők:
Műszaki tulajdonságok:
Építő készletet, részletes útmutatótóval (a lap alján letölthető) szállítjuk. Minőségi kartonba csomagolva. Készült EU-ban.
| Kategória | Bejárati előtető |
| Typ | Ívelttetők |
| Tömeg | 6,5kg |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 1,40m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 0,475m |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Modell | ALBA |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát clear 4,5 mm |
| Külméret mélység | 0,80m |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI antracit / PC LG2184
84 659 Ft 101 999 Ft
Raktáron (7 ks)
