Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST BLUEMOON 150/89 ezüst szín LG2580 | |
|
|
|
| Nettó ár |
154 906 Ft
186 633 Ft |
| Bruttó ár |
196 730 Ft
237 024 Ft |
| Megtakarítás | 20% / 40 294 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Modell | BLUEMOON |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Lapostetők |
| Szín | ezüst |
| Külméret szélesség | 1,50m |
| Külméret mélység | 0,89m |
| Külméret magasság | 0,25m |
| Üvegezés szerkezet | átlátszó plexi 4 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 10kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.