Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST BLUEMOON XL 197/89 ezüst szín LG2581 | |
|
|
|
| Prix HT |
233 610 Ft
281 458 Ft |
| Prix TTC |
296 685 Ft
357 452 Ft |
| Vous économiserez | 20% / 60 767 Ft |
| Disponibilité | Raktáron |
| Paramètres | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Modell | BLUEMOON XL |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Lapostetők |
| Szín | ezüst |
| Külméret szélesség | 1,97m |
| Külméret mélység | 0,89m |
| Külméret magasság | 0,25m |
| Üvegezés szerkezet | átlátszó plexi 4 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 25kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.