AL bejárati előtető, ezüst szín, szélesség 1970 x mélység 1500 mm, átlátszó plexiüveg 4 mm.
Alumínium szerkezet, a előtető szélessége 1970 mm a mélysége 1500 mm.
A LANITPLAST bejárati előtetők előnyei és haszna:
Méretek:
Általános jellemzők:
Műszaki tulajdonságok:
Építő készletet, részletes útmutatótóval (a lap alján letölthető) szállítjuk. Minőségi kartonba csomagolva. Készült EU-ban.
| Kategória | Bejárati előtető |
| Typ | Lapostetők |
| Tömeg | 50kg |
| Szín | ezüst |
| Külméret szélesség | 1,97m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 0,25m |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Modell | BLUEMOON XXL |
| Üvegezés szerkezet | átlátszó plexi 4 mm |
| Külméret mélység | 1,50m |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |
Jelenleg nincsenek értékelések.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Raktár | Kód | Raktárkészlet mennyiség |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG2582 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG2582 | 5 |
| Raktár Szlovákia | LG2582 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG2582 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG2582 | 0 |
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI antracit / PLEXI LG2185
121 006 Ft 145 791 Ft
Raktáron (8 db)
