AL bejárati előtető, antracit szín, szélesség 1400 x mélység 800 mm, átlátszó plexiüveg 4 mm.
Alumínium szerkezet, a előtető szélessége 1400 mm a mélysége 800 mm.
A LANITPLAST bejárati előtetők előnyei és haszna:
Méretek:
Általános jellemzők:
Műszaki tulajdonságok:
Építő készletet, részletes útmutatótóval (a lap alján letölthető) szállítjuk. Minőségi kartonba csomagolva. Készült EU-ban.
| Kategória | Bejárati előtető |
| Typ | Ívelttetők |
| Tömeg | 5,2kg |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 1,40m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 0,475m |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Modell | COTTA |
| Üvegezés szerkezet | átlátszó plexi 4 mm |
| Külméret mélység | 0,80m |
Trenutno še ni ocen.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI antracit / PLEXI LG2185
121 006 Ft 145 791 Ft
Raktáron (8 kom)
