Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI fehér / PLEXI LG1496 | |
|
|
|
| Nettó ár |
95 280 Ft
152 668 Ft |
| Bruttó ár |
121 006 Ft
193 888 Ft |
| Megtakarítás | 60% / 72 882 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | Bejárati tető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Oldalfalak |
| Szín | fehér |
| Külméret szélesség | 0,31m |
| Külméret mélység | 0,6m |
| Külméret magasság | 1,85m |
| Üvegezés szerkezet | átlátszó plexi 4 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 6kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.