AL bejárati előtető, fehér szín, szélesség 1400 x mélység 790 mm, átlátszó plexiüveg 4 mm.
Alumínium szerkezet, a előtető szélessége 1400 mm a mélysége 790 mm.
A LANITPLAST bejárati előtetők előnyei és haszna:
Méretek:
Általános jellemzők:
Műszaki tulajdonságok:
Építő készletet, részletes útmutatótóval (a lap alján letölthető) szállítjuk. Minőségi kartonba csomagolva. Készült EU-ban.
| Kategória | Bejárati előtető |
| Typ | Lapostetők |
| Tömeg | 4,5kg |
| Szín | fehér |
| Külméret szélesség | 1,40m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 0,33m |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Modell | FOSTER |
| Üvegezés szerkezet | átlátszó plexi 4 mm |
| Külméret mélység | 0,79m |
Jelenleg nincsenek értékelések.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI fehér / PLEXI LG1496
121 006 Ft 193 888 Ft
Raktáron (8 db)
