AL bejárati előtető, antracit szín, szélesség 1400 x mélység 820 mm, átlátszó plexiüveg 4 mm.
Alumínium szerkezet, a előtető szélessége 1400 mm a mélysége 820 mm.
A LANITPLAST bejárati előtetők előnyei és haszna:
Méretek:
Általános jellemzők:
Műszaki tulajdonságok:
Építő készletet, részletes útmutatótóval (a lap alján letölthető) szállítjuk. Minőségi kartonba csomagolva. Készült EU-ban.
| Kategória | Bejárati előtető |
| Typ | Lapostetők |
| Tömeg | 4,5kg |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 1,40m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 0,230m |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Modell | KOLIBER |
| Üvegezés szerkezet | átlátszó plexi 4 mm |
| Külméret mélység | 0,82m |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI antracit / PLEXI LG2185
121 006 Ft 145 791 Ft
Raktáron (8 ks)
