AL bejárati előtető fehér, szélesség 1600 x mélység 850 mm, átlátszó polikarbonát kamra 4,5 mm.
A előtető szélessége 1600 mm a mélysége 850 mm.
A LANITPLAST bejárati előtetők előnyei és haszna:
Méretek:
Általános jellemzők:
Műszaki tulajdonságok:
Építő készletet, részletes útmutatótóval (a lap alján letölthető) szállítjuk. Minőségi kartonba csomagolva. Készült EU-ban.
| Kategória | Bejárati előtető |
| Typ | Lapostetők |
| Tömeg | 4kg |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 1,60m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 0,28m |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Modell | LARUS |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát clear 4,5 mm |
| Külméret mélység | 0,85m |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |
Nu există evaluări.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI antracit / PC LG2184
84 659 Ft 101 999 Ft
Raktáron (7 buc.)
