Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST LARUS 160/85 fehér LG659 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
85 741 Ft
137 393 Ft |
| Cena s DPH |
108 891 Ft
174 490 Ft |
| Ušetríte | 60% / 65 599 Ft |
| Dostupnosť | Raktáron |
| Parametre | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Modell | LARUS |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Lapostetők |
| Szín | fehér |
| Külméret szélesség | 1,60m |
| Külméret mélység | 0,85m |
| Külméret magasság | 0,28m |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát clear 4,5 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 3,5kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.