AL bejárati előtető, fekete szín, szélesség 1500 x mélység 970 mm, átlátszó plexiüveg 10 mm.
Alumínium szerkezet, a előtető szélessége 1500 mm a mélysége 970 mm.
A LANITPLAST bejárati előtetők előnyei és haszna:
Méretek:
Általános jellemzők:
Műszaki tulajdonságok:
Építő készletet, részletes útmutatótóval (a lap alján letölthető) szállítjuk. Minőségi kartonba csomagolva. Készült EU-ban.
| Kategória | Bejárati előtető |
| Typ | Lapostetők |
| Tömeg | 22kg |
| Szín | fekete |
| Külméret szélesség | 1,50m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 0,20m |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Üvegezés szerkezet | átlátszó plexi 10 mm |
| Külméret mélység | 0,97m |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Nombre d'articles en stock |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG695 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG695 | 10 |
| Raktár Szlovákia | LG695 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG695 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG695 | 0 |
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI ezüst / PLEXI LG1498
121 006 Ft 193 888 Ft
Raktáron (3 pce)
