AL bejárati előtető antracit, szélesség 1600 x mélység 850 mm, kamrás polikarbonát 4,5 mm.
Alumínium szerkezet, a előtető szélessége 1600 mm a mélysége 850 mm.
A LANITPLAST bejárati előtetők előnyei és haszna:
Méretek:
Általános jellemzők:
Műszaki tulajdonságok:
Építő készletet, részletes útmutatótóval (a lap alján letölthető) szállítjuk. Minőségi kartonba csomagolva. Készült EU-ban.
| Kategória | Bejárati előtető |
| Typ | Lapostetők |
| Tömeg | 4kg |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 1,60m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 0,38m |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Modell | MELES |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát clear 4,5 mm |
| Külméret mélység | 0,85m |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |
Jelenleg nincsenek értékelések.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Raktár | Kód | Raktárkészlet mennyiség |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG2180 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG2180 | 2 |
| Raktár Szlovákia | LG2180 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG2180 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG2180 | 0 |
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI antracit / PC LG2184
84 659 Ft 101 999 Ft
Raktáron (7 db)
