AL bejárati előtető fehér, szélesség 1300 x mélység 700 mm, átlátszó kamrás polikarbonát 4,5 mm.
Alumínium szerkezet, a előtető szélessége 1300 mm a mélysége 700 mm.
A LANITPLAST bejárati előtetők előnyei és haszna:
Méretek:
Általános jellemzők:
Műszaki tulajdonságok:
Építő készletet, részletes útmutatótóval (a lap alján letölthető) szállítjuk. Minőségi kartonba csomagolva. Készült EU-ban.
| Kategória | Bejárati előtető |
| Typ | Ívelttetők |
| Tömeg | 3kg |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 1,30m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 0,25m |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Modell | TOPAZ |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát clear 4,5 mm |
| Külméret mélység | 0,70m |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG2176 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG2176 | 13 |
| Raktár Szlovákia | LG2176 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG2176 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG2176 | 0 |
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI antracit / PC LG2184
84 659 Ft 101 999 Ft
Raktáron (7 ks)
