AL bejárati előtető antracit, szélesség 1400 x mélység 850 mm, kamrás polikarbonát 4,5 mm.
Alumínium szerkezet, a előtető szélessége 1400 mm a mélysége 850 mm.
A LANITPLAST bejárati előtetők előnyei és haszna:
Méretek:
Általános jellemzők:
Műszaki tulajdonságok:
Építő készletet, részletes útmutatótóval (a lap alján letölthető) szállítjuk. Minőségi kartonba csomagolva. Készült EU-ban.
| Kategória | Bejárati előtető |
| Typ | Lapostetők |
| Tömeg | 3kg |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 1,4m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 0,19m |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Modell | TURKUS |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát clear 4,5 mm |
| Külméret mélység | 0,85m |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |
Trenutno nema recenzija.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Skladište | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG2179 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG2179 | 3 |
| Raktár Szlovákia | LG2179 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG2179 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG2179 | 0 |
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI antracit / PC LG2184
84 659 Ft 101 999 Ft
Raktáron (7 kom)
