AL bejárati tető, ezüst szín szélesség 1500 x mélység 845 mm, átlátszatlan kompozit üvegezés.
Alumínium szerkezet, tetőszélesség 1500 mm és mélység 845 mm.
A tető alumíniumból készült, porszórt bevonattal. Ellentétben a műanyag tetővel, az alumínium szerkezetű tető rendkívül ellenáll az időjárás viszontagságainak, és évek múlva is erős és stabil. A téli fagyban nem válik rideggé, ugyanakkor az erős napfény hatására nem változtatja meg a színét. Az óvóhely átlátszatlan kompozit panellel, AL / PE / AL "szendvics" konstrukcióval üvegezett (két alumínium lemez egy központi polietilén lapra ragasztva).
Színkombinációk:
Méretek:
Általános jellemzők:
A készlethez részletes leírás tartozik (letölthető az oldal alján). Minőségi kartonba csomagolva. Az EU-ban készült.
| Kategória | bejárati tető |
| Typ | Ívelttetők |
| Tömeg | 9,5kg |
| Szín | ezüst |
| Külméret szélesség | 1,50m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 0,22m |
| Szerkezet anyaga | alumínium |
| Modell | LYRA |
| Üvegezés szerkezet | kompozit anyag (átlátszatlan) |
| Külméret mélység | 0,845m |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| LG2811 | Nem elérhető |
136 151 Ft
s DPH 164 038 Ft s DPH |
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI ezüst / PLEXI LG1498
121 006 Ft 193 888 Ft
Raktáron (3 ks)
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG2811 | 0 ks |
| Raktár Pozsony | LG2811 | 0 ks |
| Raktár Szlovákia | LG2811 | 0 ks |
| Raktár Szlovákia 7 | LG2811 | 0 ks |
| Raktár Szlovákia 8 | LG2811 | 0 ks |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.