AL bejárati tető antracit, szélesség 1500 x mélység 835 mm, átlátszatlan kompozit üvegezés.
Alumínium konstrukció, tetőszélesség 1500 mm és mélység 835 mm.
A tető alumíniumból készült, porszórt bevonattal. Ellentétben a műanyag tetővel, az alumínium szerkezetű tető rendkívül ellenáll az időjárás viszontagságainak, és évek múlva is erős és stabil. A téli fagyban nem válik rideggé, ugyanakkor az erős napfény hatására nem változtatja meg a színét. Az óvóhely átlátszatlan kompozit panellel, AL / PE / AL "szendvics" konstrukcióval üvegezett (két alumínium lemez egy központi polietilén lapra ragasztva).
Színkombinációk:
Méretek:
Általános jellemzők:
A készlethez részletes leírás tartozik (letölthető az oldal alján). Minőségi kartonba csomagolva. Az EU-ban készült.
| Kategória | bejárati tető |
| Typ | Ívelttetők |
| Tömeg | 8kg |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 1,50m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 0,22m |
| Szerkezet anyaga | alumínium |
| Modell | VIRGO |
| Üvegezés szerkezet | kompozit anyag (átlátszatlan) |
| Külméret mélység | 0,835m |
Nu există evaluări.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Disponibilitate | Preț |
|---|---|---|
| LG2814 | Nem elérhető |
136 151 Ft
cu Tva 164 038 Ft cu Tva |
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI antracit / PC LG2184
84 659 Ft 101 999 Ft
Raktáron (7 buc.)
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI antracit / PLEXI LG2185
121 006 Ft 145 791 Ft
Raktáron (8 buc.)
| Stoc | Kód | Numărul de UM în stoc |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG2814 | 0 buc. |
| Raktár Pozsony | LG2814 | 0 buc. |
| Raktár Szlovákia | LG2814 | 0 buc. |
| Raktár Szlovákia 7 | LG2814 | 0 buc. |
| Raktár Szlovákia 8 | LG2814 | 0 buc. |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.