Odstrani iz primerjave
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST OLOR 160/85 antracit LG2183 | |
|
|
|
| Cena brez DDV |
116 746 Ft
140 657 Ft |
| Cena z DDV |
148 267 Ft
178 635 Ft |
| Prihranite | 20% / 30 368 Ft |
| Razpoložljivost | Raktáron |
| Parametri | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Modell | OLOR |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Lapostetők |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 1,60m |
| Külméret mélység | 0,85m |
| Külméret magasság | 0,287m |
| Üvegezés szerkezet | átlátszó plexi 4 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 8,8kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.