Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST TURKUS 140/85 antracit LG2179 | |
|
|
|
| Nettó ár |
67 854 Ft
81 751 Ft |
| Bruttó ár |
86 174 Ft
103 824 Ft |
| Megtakarítás | 20% / 17 650 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Modell | TURKUS |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Lapostetők |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 1,4m |
| Külméret mélység | 0,85m |
| Külméret magasság | 0,19m |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát clear 4,5 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 3kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.