Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST MELES 120/85 fehér LG655 | |
|
|
|
| Nettó ár |
70 238 Ft
84 624 Ft |
| Bruttó ár |
89 202 Ft
107 473 Ft |
| Megtakarítás | 20% / 18 271 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Modell | MELES |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Lapostetők |
| Szín | fehér |
| Külméret szélesség | 1,20m |
| Külméret mélység | 0,85m |
| Külméret magasság | 0,38m |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát clear 4,5 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 3,5kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.