Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST LARUS 160/85 barna LG660 | |
|
|
|
| Nettó ár |
85 741 Ft
137 393 Ft |
| Bruttó ár |
108 891 Ft
174 490 Ft |
| Megtakarítás | 60% / 65 599 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Modell | LARUS |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Lapostetők |
| Szín | barna |
| Külméret szélesség | 1,60m |
| Külméret mélység | 0,85m |
| Külméret magasság | 0,28m |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát bronz 4,5 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 3,5kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.