Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST ONYX 200/75 fehér LG663 | |
|
|
|
| Nettó ár |
185 910 Ft
297 286 Ft |
| Bruttó ár |
236 106 Ft
377 553 Ft |
| Megtakarítás | 60% / 141 447 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Modell | ONYX |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Ívelttetők |
| Szín | fehér |
| Külméret szélesség | 2,00m |
| Külméret mélység | 0,75m |
| Külméret magasság | 0,48m |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát clear 4,5 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 12kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.