Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST LAZUR 150/97 fekete LG695 | |
|
|
|
| Nettó ár |
178 756 Ft
215 368 Ft |
| Bruttó ár |
227 020 Ft
273 517 Ft |
| Megtakarítás | 20% / 46 497 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Lapostetők |
| Szín | fekete |
| Külméret szélesség | 1,50m |
| Külméret mélység | 0,97m |
| Külméret magasság | 0,20m |
| Üvegezés szerkezet | átlátszó plexi 10 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 22kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.