Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST TOPAZ 130/70 barna LG709 | |
|
|
|
| Nettó ár |
67 854 Ft
122 337 Ft |
| Bruttó ár |
86 174 Ft
155 368 Ft |
| Megtakarítás | 80% / 69 194 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Ívelttetők |
| Szín | barna |
| Külméret szélesség | 1,30m |
| Külméret mélység | 0,70m |
| Külméret magasság | 0,25m |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát bronz 4,5 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 2,8kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.