Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST BLUEMOON XXL 197/150 ezüst szín LG2582 | |
|
|
|
| Nettó ár |
387 443 Ft
466 798 Ft |
| Bruttó ár |
492 052 Ft
592 834 Ft |
| Megtakarítás | 20% / 100 782 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Modell | BLUEMOON XXL |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Lapostetők |
| Szín | ezüst |
| Külméret szélesség | 1,97m |
| Külméret mélység | 1,50m |
| Külméret magasság | 0,25m |
| Üvegezés szerkezet | átlátszó plexi 4 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 50kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.