Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST FOSTER 140/79 antracit LG2792 | |
|
|
|
| Nettó ár |
95 280 Ft
114 796 Ft |
| Bruttó ár |
121 006 Ft
145 791 Ft |
| Megtakarítás | 20% / 24 785 Ft |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Modell | FOSTER |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Lapostetők |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 1,40m |
| Külméret mélység | 0,79m |
| Külméret magasság | 0,33m |
| Üvegezés szerkezet | átlátszó plexi 4 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 4,5kg |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.