Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST ALBA 140/80 antracit LG2793 | |
|
|
|
| Nettó ár |
90 511 Ft
109 049 Ft |
| Bruttó ár |
114 949 Ft
138 492 Ft |
| Megtakarítás | 20% / 23 543 Ft |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Modell | ALBA |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Ívelttetők |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 1,40m |
| Külméret mélység | 0,80m |
| Külméret magasság | 0,475m |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát clear 4,5 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 6,5kg |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.