Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA VENUS 2500 tiszta üveg 3 mm zöld színű LG1030 | |
|
|
|
| Nettó ár |
241 258 Ft
306 296 Ft |
| Bruttó ár |
306 398 Ft
388 996 Ft |
| Megtakarítás | 27% / 82 598 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 121kg |
| Szín | zöld |
| Napfénytető | 1xdb |
| Beépített terület | 2,55m2 |
| Külméret szélesség | 1,95m |
| Külméret hossza | 1,31m |
| Külméret magasság | 1,97m |
| Ajtó | egyszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 0,61m |
| Ajtó magasság | 1,61m |
| Üvegezés rögzítés | acél kapcsok |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | edzett üveg 3 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | AKCIÓ - INGYENES alap az üvegházhoz |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.