Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST COTTA 140/80 fehér LG2796 | |
|
|
|
| Nettó ár |
98 858 Ft
119 106 Ft |
| Bruttó ár |
125 550 Ft
151 265 Ft |
| Megtakarítás | 20% / 25 715 Ft |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Modell | COTTA |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Ívelttetők |
| Szín | fehér |
| Külméret szélesség | 1,40m |
| Külméret mélység | 0,80m |
| Külméret magasság | 0,475m |
| Üvegezés szerkezet | átlátszó plexi 4 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 5,2kg |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.