Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST MELBA 140/79 antracit LG2798 | |
|
|
|
| Nettó ár |
83 356 Ft
100 428 Ft |
| Bruttó ár |
105 862 Ft
127 544 Ft |
| Megtakarítás | 20% / 21 682 Ft |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Modell | MELBA |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Lapostetők |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 1,40m |
| Külméret mélység | 0,79m |
| Külméret magasság | 0,330m |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát clear 4,5 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 2,8kg |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.