Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| alumínium pergola LANITPLAST WALL 43 antracit + clear PC LG2123 | |
|
|
|
| Nettó ár | 315 940 Ft |
| Bruttó ár | 401 244 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | pergolák a falhoz |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Beépített terület | 13,02m2 |
| Külméret szélesség | 3,00m |
| Külméret hossza | 4,35m |
| Külméret magasság | 2,12 - 2,78m |
| Szín | antracit |
| Szerkezet anyaga | alumínium |
| Tető anyag | cellás átlátszó polikarbonát 6 mm |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Tető felület | m2 |
| Tető típusa | ferde |
| Tömeg | 63kg |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.